Polanica Zdroj Scinawka Gorna Kontakt
dom opieki


Nasze imprezy - Od czasu do czasu odbywają się w Arkadii imprezy. Zespoły folklorystyczne i aktorzy to ludzie którzy potrafią wzbudzić uśmiech na twarzach naszych podopiecznych. Zapraszamy do galerii zdjęć »

Choroba Alzheimera - Tak jak człowiek z przeziębieniem różnie przechodzi chorobę tak i chory na alzheimera ma różne objawy i nie należy tu stosować jednej reguły z objawami dla wszystkich cierpiących na tę chorobę... więcej »

Witamy na stronie Domów Opieki Arkadia                      WOLNE MIEJSCA - TAK

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Na stronach Domy Opieki ARKADIA znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące spędzenia złotych lat w ciszy, spokoju i pod fachową opieką osób zainteresowanych losem Twoim i Twoich bliskich. Domy Opieki Arkadia to także miejsce w którym zamieszkują jego właściciele, dzięki temu wszystko jest pod stałą kontrolą. Obecnie nasi podopieczni znajdują się w dwóch malowniczo położonych ośrodkach w południowej części Polski.


Polanica Zdrój- Ośrodek graniczy z Parkiem Zdrojowym. To miejsce które może się pochwalić przepięknym pomnikiem przyrody, to wielka kolekcja rododendronów i azalii na otwartej przestrzeni. To w TYM mieście znajduje się dużo Parków, to TU budowane jest największe Centrum Chirurgii Medycznej, to TU znajdują się piękne deptaki, także w tym miejscu znajdują się sanatoria a najbardziej znane to Wielka Pieniawa. To właśnie w Polanicy rozlewana jest woda mineralna Staropolanka. Oczywiście na uwagę zasługują przygraniczne uzdrowiska tj. Duszniki Zdrój, które słyną z Międzynarodowego Festiwalu Szopenowskiego, Kudowa Zdrój oraz Zieleniec - ośrodek sportów zimowych. Ciekawostką jest fakt że każdy może obserwować w jaki sposób powstaje miasto i mowa tu oczywiście o Zieleńcu. Polanica Zdrój ze względu na przyjazną atmosferę, to takie miejsce do którego po prostu chce się wracać. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy TUTAJ »


Ścinawka Górna- Ten ośrodek położony jest z dala od miejskiego zgiełku, w okolicy Parku Narodowego Gór Stołowych, (ok. 15 km od Polanicy Zdrój). To miejsce w którym po prostu słychać toczące się kamienie na dnie rzeki. Idealne dla ludzi ceniących sobie spokój, bezpieczeństwo i ciszę. Sama wioska nie liczy sobie wielu mieszkańców bo to jedna z najmniejszych wiosek w Polsce. Rok w rok w tym samym miejscu na przełomie wiosna/lato, można podziwiać najpiękniejsze zjawisko przyrody jakim jest tęcza. Teren, to z jednej strony otwarta przestrzeń, z pozostałych trzech góry. Piękny sad owocowy, kilkunastoletnie świerki, dużo kwiatów, żywopłotów i drzewek ogrodowych. Jeśli cenicie sobie Państwo ciszę i spokój, jeśli kochacie drzewka, kwiaty i owoce to śmiało zdecydujcie o pobycie na wsi. Więcej o ofercie w Ścinawce Górnej zapraszamy TUTAJ »

Domy opieki Arkadia - to opieka pielęgniarska, medyczna, oraz rehabilitacja. Dom opieki dla osób starszych. Domy opieki Arkadia - Dom opieki.

Pozycjonowanie oraz reklama - SitePromotor

dom opieki